Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Максима Беспалова «Ліхіє дев`яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ» та «Шлях на Край світу» (Суми)

Дата події: 09.11.2016 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжок Максима Беспалова «Ліхіє дев’яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ» та «Шлях на Край світу». Захід відбудеться у середу, 9 листопада. Початок — о 18.00. Модератор – Владислав Івченко.

Відомий український мандрівник та гравець «Що? Де? Коли?» Максим Беспалов презентує в Сумах одразу дві нові книжки. «Ліхіє дев’яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ» розповідає про зміну географічного, політичного та культурного ландшафту Дніпропетровська у буремний період 1990-х. Історію міста розкрито через призму приватних історій городян: їхніх практик, уподобань та ілюзій. «Дев’яності» для автора це не просто конкретний час, але й певна атмосфера, тип мислення, і тому він завершується тоді, коли починається Революція гідності.

«Шлях на край світу» — це популярні мандрівні нотатки сучасника про середньовічний паломницький шлях до Собору Святого Якова. Спершу будучи прощею лише для вірян, тепер Каміно перетворилося на туристичний маршрут, відкритий зокрема і для атеїстів. Оповідач зосереджує увагу на особливому відчутті спільності подорожніх, яке виникає під час мандрівки. Книга насичена культурними та історичними екскурсами, тож, окрім як прочитати про особистий досвід паломника, паралельно можна ознайомитися зі звичками Гемінґвея, дізнатися про специфічний досвід спостереження ботафумейро і поглянути на храм, у якому герой опери Ваґнера «Парсіфаль» знаходить Святий Грааль.

Адрес книгарні «Є»:
м. Суми,
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»