Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Максима Беспалова “Ліхіє дев`яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ” та “Шлях на край світу” (Дніпро)

Дата події: 10.11.2016 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжок дніпровського письменника та мандрівника Максима Беспалова «Ліхіє дев`яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ» та «Шлях на край світу». Захід відбудеться 10 листопада. Початок — о 19.00. Модератор — Дмитро Козак.

«Ліхіє дев`яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ»
У книжці докладно йдеться про зміну географічного, політичного та культурного ландшафту Дніпропетровська у буремний період 1990-х. Історію міста розкрито через призму приватних історій городян: їхніх практик, уподобань та ілюзій. «Дев’яності» для автора це не просто конкретний час, але й певна атмосфера, тип мислення, і тому він завершується тоді, коли починається Революція гідності.

Книга «Шлях на край світу» — це популярні мандрівні нотатки сучасника про середньовічний паломниць¬кий шлях до Собору Святого Якова. Спершу будучи прощею лише для вірян, тепер Каміно перетворилося на туристичний маршрут, відкритий зокрема і для атеїстів. Оповідач зосереджує увагу на особливому відчутті спільності подорожніх, яке виникає під час мандрівки. Книга насичена культурними й історичними екскурсами, тож, окрім як прочитати про особистий досвід паломника, паралельно можна ознайомитися зі звичками Гемінґвея, дізнатися про специфічний досвід спостереження ботафумейро і поглянути на храм, у якому герой опери Ваґнера «Парсіфаль» знаходить Святий Грааль. Buen leer!

Адреса книгарні «Є»:
м. Дніпро,
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Тел. (056)732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»