Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Христини Лукащук (Львів)

Дата події: 14.10.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію нових книжок львівської письменниці Христини Лукащук «Фреска» (вид-во «Астролябія») та «Експортерка» (вид-во «Піраміда»), яка відбудеться 14 жовтня.
Початок — о 18.00.

«Експортерка» та «Фреска» Христини Лукащук — цьогорічні лауреати «Коронації слова» у номінації «Вибір видавців».
Згідно з Іваном Лучуком, «Експортерка» — це «повість про жінку, яка сама себе відправила на експорт». «Тематика повісті розмаїта, деколи інфантильно наївна, а деколи шокуюче відверта. На такому стику начебто полярних позицій і витворюється той неповторний аромат, що підкуповує читача щирістю. Сюжет повісті ніби й прямолінійний, хоча і з цілою масою апендиксів, що призначені відтіняти головну лінію».
Що ж до повісті «Фреска», то «фреска у венеційському ресторанчику, на якій був орнамент, що минулої ночі наснився героєві, й дала назву самій повісті. Геометричний орнамент із вкрапленням рослинного мотиву на тілі жінки, що йому наснилася. І він став шукати ту жінку. Цей орнамент насправді був інтимстрижкою. І от на гламурному відкритті однієї фотовиставки у Венеції герой знаходить жінку з цим орнаментом на одній із фотографій. І так ниточка потягнулася до героєвого рідного міста, до справжнього автора тої художньої фотографії, внаслідок чого таки знайшлася та жінка зі сну».

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»