Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок фінських істориків Г. Мейнандера та О. Вехвіляйнена (Львів)

Дата події: 16.12.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують Вас на презентацію книжок Генріка Мейнандера «Фінляндія 1944. Війна, суспільство, настрої» та Оллі Вехвіляйнена «Фінляндія в Другій світовій війні: між Німеччиною і Росією», яка відбудеться 16 грудня.

Початок — о 18.00.

Книжки представлятиме Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні

Й.В. пан Крістер Міккелссон.

«Свідомі українці у своєму уявленні про виживання власної країни поміж великими потугами цього світу завжди небезпідставно спиралися на історичний досвід Фінляндії. Цілком справедливо, хоча, як виявляється, знали про нього не все. Дещицю. Ми не знаємо найкращого та найповчальнішого».

Кирило Галушко. Фінський “порядок” // http://www.ut.net.ua/art/169/0/4611/

“Історія ніколи не має справи виключно з минулим. Історичний дискурс – це завжди дискусія щодо реалій суспільства, до якого ми належимо, та наших зобов’язань перед іншими людьми”.

Генрік Мейнандер. Інтерв'ю (записала Жанна Безп'ятчук). Переклад голосів із минулого //  http://www.ut.net.ua/art/169/0/4608/

Праця відомого фінського історика Генріка Мейнандера розповідає про один із найцікавіших та найвідповідальніших періодів Республіки Фінляндії у ХХ ст. — про так звану Другу російсько-фінську війну. На багатому фактажному матеріалі автор розкриває прагнення фінської влади та суспільства відстояти і зберегти державну незалежність країни під час політичних і територіальних змін, спричинених завершенням Другої світової війни.

Опис подається на тлі загальноєвропейських та світових політичних процесів 1940-х років, а також у контексті внутрішньофінських подій і суспільних настроїв.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Книжка Оллі Вехвіляйнена розкриває непросте геополітичне становище Фінляндії в Другій світовій війні. Автор аналізує складні політичні, суспільні та економічні аспекти перебування країни «між Німеччиною та Росією». Книжка коротко, але докладно описує постання фінської державності, Зимову війну 1939–1940 р., фінську участь у Другій світовій війні та післявоєнний період у країні.

Презентація відбудеться за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»