Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Деяна Айдачича (Львів)

Дата події: 29.11.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію книжок Деяна Айдачича «Футурославія» і «Славістичні дослідження», яка відбудеться 29 листопада.
Початок — о 18.00.

Учасники  презентації:

Деян Айдачич (автор книжок),

Алла Татаренко (перекладач, літературознавець),

Василь Ґабор (письменник, літературознавець).
Книжка «Футурославія» вміщає літературознавчі огляди про футурофантастику і засновується на матеріалі сучасної фантастичної літератури. Автор досліджує назви персонажів у кіберпросторі сучасної слов'янської фантастики, кохання майбутнього у творах слов'янських фантастів тощо; у полі його зору — як сербські письменники (Мілета Проданович, роман “Нові клюні”), так і українські (Олександр Ірванець, роман “Рівне / Ровно).
У книзі “Славістичні дослідження” зібрано статті про українсько-сербські зв'язки та переклади, а також славістичні праці — фольклористичні, мовознавчі та літературознавчі. Автор розмірковує про нові слов'янські слова і метафори в Інтернеті, про еротичну лексику в слов'янських мовах, про сербську драматургію тощо; аналізує тексти модерної української літератури (В. Домонтович) та сучасної (В. Шевчук, Ю. Андрухович, В. Єшкілєв, Є. Кононенко, С. Пиркало).
Деян Айдачич — сербський філолог, етнолінгвіст, літературознавець, фольклорист — доктор філологічних наук. Працював лектором-доцентом сербської літератури в Інституті філології КНУ ім. Тараса Шевченка. Читав лекції з фольклористики та історії літератури південних слов'ян у Веліко Тирново (Болгарія), Варшаві, Лодзі, Гданьску, Любліні (Польща), Пескарі (Італія). Організатор та співорганізатор заходів та днів української культури в Сербії за участю українських гостей і днів сербської культури в Києві.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»