Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Андрія Бондаря «І тим, що в гробах» та Вахтанґа Кебуладзе «Чарунки долі» (Суми)

Дата події: 24.11.2016 19:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують по презентацію книжок Андрія Бондаря «І тим, що в гробах» та Вахтанґа Кебуладзе «Чарунки долі». Захід відбудеться у четвер, 24 листопада. Початок – о 19.00.

Андрій Бондар та Вахтанґ Кебуладзе вперше розкажуть про свої нові книжки у Сумах. Під час подвійної презентації спершу письменник, перекладач, блогер Андрій Бондар розповість про «І тим, що в гробах», а також говоритиме про любов, футбол, політику, мишей та мовну філософію, а модеруватиме його Вахтанґ Кебуладзе. А потім вони поміняються ролями і вже філософ, перекладач, поет і публіцист Вахтанґ Кебуладзе розповідатиме про «Чарунки долі», модний вік, владу і насильство, користь краси і контрабанду розуму, а модеруватиме його Андрій Бондар.

Обидві книжки – «Чарунки долі» Вахтанґа Кебуладзе та «І тим, що в гробах» Андрія Бондаря – вийшли у «Видавництві Старого Лева». Збірка Андрія Бондаря – це яскраве відображення суб’єктивних, дуже особистих вражень автора. Це підслухані історії та розмови, галерея небанальних сюжетів про звичайне життя пересічних людей. І крізь цей химерний калейдоскоп спостережень раз по раз виринають нетривіальні, такі, на перший погляд, непоєднувані образи.«Тексти до книжки «І тим, що в гроба» писалися впродовж 13 років – між 2003 і 2016 роками, – розповідає Андрій Бондар. – Їх можна назвати розтягнутою в часі спробою внутрішньої біографії, адже всі тексти якоюсь мірою стосуються безпосередніх авторських рефлексій і переживань. Безперечно, всі вони позначені «єрессю есеїзму», тобто вкрай індивідуального та індивідуалістичного підходу, а також спробою з цього есеїзму вийти у простір художньої прози».

На сторінках книжки «Чарунки долі» зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Вахтанґ Кебуладзе дає змогу їм говорити одні з одними. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку. «Теми цих оповідок не задані єдиним сюжетом або загальною ідеєю, вони вигулькують випадково, – каже Вахтанґ Кебуладзе. – При цьому всі вони вплетені в тканину оповідання про світ, яку створюють різні оповідачі. Повтори — вузли переплетень. Оповідки — чарунки долі. Оповідач — стрибун, що стрибає від чарунки до чарунки. До того ж оповідачів багато, траєкторії їхніх стрибків деколи перетинаються, а деколи скеровані у різні боки. Так у поліфонії оповідок про світ нашого життя створюється мережа нашої сили».

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми,
вул. Соборна, 44.
Тел.: (0542) 70 19 04

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»