Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Зої Казанжи “Якби я була...” (Львів)

Дата події: 14.11.2014 18:00

Книгарня «Є» та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжки Зої Казанжи (Одеса) “Якби я була...”, яка відбудеться 14 листопада.

Початок – о 18:00.

Про писання і про читання, про політику у житті і життя у політиці, про Одесу і про facebook, про жінок, дітей і бабусь, сльози й радість та про те, що було б, «Якби я була…», говоритимуть Зоя Казанжи та головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.
Зоя Казанжи – відома українська журналістка, міжнародний медіа-тренер, активістка, одна з лідерок одеського Євромайдану, а останні півроку – віце-губернатор Одеської області. Окрім цього, вона ще й письменниця. А може не окрім, а завдяки. Адже хоч у книзі «Якби я була…» і немає політики, міжнародної стратегії, журналістських розслідувань, але у ній присутнє виняткове вміння авторки співпереживати, помічати й відчувати деталі, з яких і будується наше життя. А ще, майстерність правильно узагальнювати, коли у цьому є сенс, і не робити цього, коли недоречно. А ці риси і роблять Зою Казанжи тим, хто вона є: чи у кабінеті облради, чи на Євромайдані, чи під час написання життєвих історій.

Книга «Якби я була…» – це 88 міських історій у facebook-стилі. Тобто історій, тлом для яких незмінно є Місто, а основним акцентом – емоції, увесь розмаїтий спектр від казкового захвату жінки, яка щойно закохалася, до пекучого страху дитини, яка щойно збагнула, що вона в цьому світі самотня. Написані живою мовою, ці історії стають своєрідним дзеркалом, де кожен читач може підгледіти своє відображення, піймати власний спогад, побачити реальність під іншим кутом.

***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — журнал Український тиждень

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»