Приходь
Календар
Липень 2014
П В С Ч П С Н
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Зої Казанжи «Якби я була» (Київ)

Дата події: 25.07.2014 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво старого Лева» запрошують на презентацію книжки Зої Казанжи «Якби я була», що відбудеться 25 липня.

Початок – о 18:00.

Розмова-презентація книги Зої Казанжи «Якби я була» за участі авторки, головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки та експерта із довготермінових стратегій, друга Зої і читача книги Євгена Глібовицького.

Про писання і про читання, про політику у житті і життя у політиці, про Одесу і про facebook, про жінок, дітей і бабусь, сльози і радість і про те, що було б, «Якби я була…» — на зустрічі.

Зоя Казанжи – відома українська журналістка, міжнародний медіа-тренер, активістка, одна з лідерів Одеського Евромайдану, а останні кілька місяців– віце-губернатор Одеської області. Окрім цього, вона ще й письменниця. А може не окрім, а завдяки. Адже хоч у книзі Зої «Якби я була…» і не має політики, міжнародної стратегії, журналістських розслідувань, але у ній присутнє виняткове вміння авторки співпереживати, помічати і відчувати деталі, з яких і будується наше життя, майстерність правильно узагальнювати, коли у цьому є сенс, і не робити цього, коли це недоречно. А ці риси і роблять ЗоюКазанжи тим, хто вона є чи у кабінеті облради, чи на Євромайдані, чи за написанням життєвих історій.

Книга «Якби я була…» – це 88 міських історій у facebook-стилі. Тобто історій, тлом для яких незмінно є Місто, а основним акцентом – емоції, увесь розмаїтий спектр від казкового захвату жінки, яка щойно закохалася, до пекучого страху дитини, яка щойно збагнула, що вона в цьому світі самотня. Написані живою мовою, ці історії стають своєрідним дзеркалом, де кожен читач може підгледіти своє відображення, піймати власний спогад, побачити реальність під іншим кутом.

Учасники:

Зоя Казанжи – автор книги «Якби я була…», віце-губернатор Одеської області.

Мар'яна Савка  — письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева».

***

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
ст. м. «Золоті ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

 

Presentation of Yakby Ya Bula (If I Were) book by Zoya Kazanzha (Kyiv).

Date: July 25, 6 p.m.

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Yakby Ya Bula (If I Were) book by Zoya Kazanzha. The meeting will take place on July 25.

Beginning at 18:00.

Yakby Ya Bula (If I Were) book consists of 88 city stories of Facebook style. City is the groundwork of these stories, focused on emotions. The stories depict a wide variety of emotions, from fanciful excitement of a woman in love, to terror of a child, having realized to be alone in this world. The language of the author is vigorous. Her stories seem to be a mirror, in which every reader might see his or her reflection, catch his or her reminiscence, and get a new angle on reality.

***

Address:
YE Bookstore,
3, Lysenka Street
Metro Zoloti Vorota
Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

2 відгуків

  1. Ліченька

    Де це буде проходити?

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»