Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки “Знане і незнане про Антонича" (Львів)

Дата події: 17.05.2011 18:00

Книгарня “Є” запрошує Вас на презентацію книжки Ігоря Калинця “Знане і незнане про Антонича: матеріяли до біографії Богдана Ігоря Антонича”, яка відбудеться 17 травня.

Початок — о 18.00.

Презентація відбудеться за участі автора книжки Ігоря Калинця та співавтора Данила Ільницького.

Нещодавно у Львові побачило світ друге, виправлене і доповнене видання книги Ігоря Калинця “Знане і незнане про Антонича: матеріяли до біографії Богдана Ігоря Антонича”.

Написана на широкому фактографічному матеріалі, книга Ігоря Калинця є на сьогодні найбільш авторитетним джерелом біографії одного з найвидатніших українських письменників ХХ століття, дає відповіді на низку питань, які не один рік ставлять собі читачі, поціновувачі та дослідники творчості Антонича і які передусім ставив собі сам автор дослідження. Багато з описаних у книзі подій (віднайдення могили Антонича, заходи популяризації його творчості у 1960-х та 1980-х роках) пережив сам Ігор Калинець як їх ініціатор та активний учасник.

Книга є своєрідним внеском до відзначення 100-річчя від дня народження Богдана Ігоря Антонича, яке увінчалося низкою заходів різноманітного жанру. Саме у час ювілею Антонича в Ігоря Калинця зародилася ідея написати цю книгу.

До справи І. Калинця долучилося ще двоє людей, зокрема розділ “Університет” написав Данило Ільницький, дослідник життя і творчості Богдана Ігоря Антонича, упорядник його “Повного зібрання творів” (Львів: Літопис, 2009), а розділ “Антоничі в Бортятині” – Ольга Дядинчук, директор музею-садиби Антоничів у селі Бортятині Мостиського району Львівської області, де тривалий час проживали батьки Б. І. Антонича (тут вони й поховані), і де часто бував сам письменник.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»