Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки “Житія святих” у двох томах (Київ)

Дата події: 05.12.2016 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Дух і Літера” запрошують на презентацію книжки “Житія святих” у двох томах. Учасники зустрічі: Дарина Морозова, Отець Богдан Огульчанський, Отець Олександр Драбинко, Костянтин Сігов. Презентація відбудеться 5 грудня. Початок – о 18.30.

Житія святих, укладені ієромонахом Макарієм з афонського монастиря Симонопетра, – найповніший та найновітніший синаксар, який знайомить читача з більшістю відомих святих Православної Церкви.  Агіографічна збірка охоплює не лише візантійську, румунську, слов’янську, грузинську традиції. Тут наведені й житія православних святих Західної Європи епохи нерозділеної Церкви, дотепер маловідомі у нас. Представлена також агіографія, яка раніше була доступна тільки давніми мовами східного християнства: сирійською, коптською, вірменською, арабською. Сучасний читач оцінить стислий виклад та науковий підхід автора. Видання має великий попит у всьому світі. Синаксар був уперше виданий французькою мовою, рідною для о. Макарія, нині книгу вже перекладено англійською, новогрецькою, італійською, німецькою, російською та румунською мовами.

Праця життя о. Макарія, бібліотекаря монастиря Сімонопетра на Афоні. Науковий підхід і розроблений критичний апарат цього Синаксаря не порушує типово афонського побожного настрою. Пам’ятаючи про швидкий темп життя сучасної людини, о. Макарій виклав житія  коротко, інформативно, без загальних місць і зайвої риторики. Такі тексти корисно і неважко щодня читати не тільки за чернечою трапезою, а й в духовній школі, на парафії, в колі сім’ї або навіть в транспорті, присвячуючи вільні хвилини спілкуванню зі святими, нашими небесними друзями.

Праця над цим перекладом була розпочата з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира і присвячується його світлій пам’яті. Видання здійснено за підтримки Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

«Святі є совістю суспільства, прислухавшись до якої, кожен може стати на правильний шлях», — Блаженніший Митрополит Володимир.

Книгу підготовлено та видано Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.   «Золоті Ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Один відгук

  1. Іван

    Яка ватість кожного тому?

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»