Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Жменька слів для доброго настрою» (Івано-Франківськ)

Дата події: 27.03.2014 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Стар Паблішинг» запрошують Вас на презентацію книги «Жменька слів для доброго настрою», що відбудеться 27 березня.

Початок – о 18:00.

У четвер 27 березня івано-франківські читачі познайомляться з новим бестселером з серії «Теплі історії» від видавництва Брайт Стар Паблішинг. У Книгарні «Є» в Івано-Франківську книгу «Жменька слів для доброго настрою» презентує письменниця Слава Світова.

З анотації до книги: Тексти, що ввійшли до цієї книжки, нагадують кінематографічні кадри або світлини зі старенького й дорогого серцю фотоальбому. У мереживному плетиві слів лірика поєдналася з філософією, а гумор – із легкою іронією. Кожна мініатюра жива: дихає, випромінює тепло й розповідає свою історію. Це видання для тих, кому навіть жменьки слів буде достатньо, щоб усміхнутися.

Про автора: Слава Світова, скільки себе пам’ятає, постійно займалася творчими пошуками. Одного разу їй захотілося більше простору, особистого життя й кар’єрних варіацій, тому миттєво спакувала валізи, прихопивши із собою червоний диплом магістра іноземної філології, туфлі на високих підборах та улюблені книжки, і подалася до столиці – розширювати горизонти. Тож нині мешкає в Києві, експериментує з образами, грається зі словами, багато пише. Мріє стати великою письменницею. Обожнює запах книжок і каву з молоком. Любить життя. Вірить у те, що мрії обов’язково збуваються, а краса й позитив урятують світ. Заміжня, щаслива, закохана. Виховує маленьку сонячну донечку, працює над рукописами двох книжок і проектом «Каралєвна» (www.karalevna.com.ua). І, здається, потроху починає себе знаходити. (Інформація з сайту видавництва Брайт Стар Паблішинг).

Щоб почути нові теплі історії або поділитися своїми – приходьте 27 березня о 18:00 до Книгарні «Є».

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
2-ий поверх.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»