Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Юрка Іздрика “Календар любові” (Львів)

Дата події: 08.10.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію поетичної книжки Юрка Іздрика “Календар любові”, яка відбудеться 8 жовтня. Початок — о 18.00. Модератор — Гриць Семенчук.

З віршами треба прокидатися, під них варто засинати: 365 днів і ночей на рік – вважає Юрко Іздрик. А щоб не збитися з ліку поетичних рядків, письменник склав спеціальний „Календар любові”. Завдяки „Календарю” читачі точно знатимуть, який вірш пасує для спекотних літніх днів, а який – для холодних зимових ночей. Поетомани Львова зможуть потрапити на персональну консультацію з любовно-літературних справ, яку проведе Іздрик.

”Календар любові” — книжка, яка певною мірою придумала, виносила і написала себе сама, — каже Іздрик. — Коли три роки тому мене накрила графоманська хвиля майже щоденного віршування, я й гадки не мав, скільки це триватиме, які теми, настрої, образи і форми домінуватимуть, який врешті-решт масив текстів виникне, і вже напевне не планував собі жодних книжок. Починалося все доволі безневинно — от просто собі пісні закоханого трубадура. Проте за ці три роки сталося стільки всього — і в особистому житті, і в житті цілої країни, — а вірші все не закінчувалися, щоденне письмо стало майже звичкою, в тему кохання невблаганно проникала тема війни... 365 віршів, які ввійшли до цієї збірки — це такий умовний рік, упродовж якого стаються неймовірно важливі речі, змінюється людина, змінюється її бачення світу, змінюється сам світ. Одне слово — календар. А все ж «Календар любові». Любові, не чого іншого... Любові, яка єдина здатна зрозуміти і прийняти нестерпність буття і — що найважливіше — надати йому, буттю, осмисленість і сенс”.

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»