Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Ярини Винницької «У країні сирних коників» і розмова «У пошуках справжнього Різдва: як не перетворити його на шоу для туристів» (Львів)

Дата події: 13.12.2017 19:00

Книгарня «Є» і видавництво «Terra Incognita» запрошують на презентацію книжки Ярини Винницької «У країні сирних коників» і на розмову «У пошуках справжнього Різдва: як не перетворити його на шоу для туристів» за участю авторки та художників Остапа Лозинського й Олега Денисенка, яка відбудеться 13 грудня. Початок – о 19.00.

«У країні сирних коників» – це різдвяна казка, як для дорослих так і для діток. Адже поряд з пригодами дівчинки Варвари, яка допомагає Святому Миколаю врятувати дух Різдва, читач бачить неймовірні ілюстрації у колажному стилі з використанням народних та релігійних мотивів. «У країні сирних коників» – це також словничок галицького діалекту – чепраги, бамбетля, киптар, афини – чимало таких слів у книжці ілюстровані. Над оформленням казки попрацювали всесвітньовідомий графік Олег Денисенко і головний художник Львівського Різдва Остап Лозинський. Разом з авторкою Яриною Винницькою після презентації вони розкажуть власні різдвяні історії і роздумуватимуть над тим, як в погоні бізнесменів за туристами не перетворити Різдво на шоу.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»