Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Ярослави Матічин (Львів)

Дата події: 10.06.2011 18:00

Книгарня «Є» та Літературна аґенція “Піраміда” запрошують Вас на презентацію книжки Ярослави Матічин “Veritas”, яка відбудеться 10 червня.

Початок — о 18.00.

«Veritas» — перша книга авторки. «З дитинства любила історію, але на рівні хобі, – зізнається пані Ярослава. — Читала багато, що спонукало спробувати й самій. Сюжети давно сиділи в голові і роками виношувались, але сміливість вилити все на папір прийшла раптово, наче Хтось згори сказав: ПОРА! Відчула якийсь поштовх, і в усіх очікуваннях намагалась не втрачати віру в тому, що моя робота може стати комусь у пригоді, наприклад — розрадою. Не раз відчувала на собі силу молитви і велику поміч святих, зокрема, Апостола Юди Тадея, який мене знайшов і вибрав ще 20 років тому, а може й раніше, тому думка про те, що саме в такий спосіб можу розповісти про нього людям, принизала, наче блискавка».

«Життя – це ніщо інше, як постійне змагання із самим собою, і воно зацвітає лиш ціною терпінь», – вчить один зі найбільших святців нашого часу падре Піо…

Три молоді жінки, три різні долі, але кожна з них іде життям із гордо піднятою головою, незважаючи на терня під ногами. У кожної з них своя дорога до Бога і різні шляхи у пошуках істини, які містично переплітаються у загадковому вихорі історії… Усі героїні мріють про своє маленьке жіноче щастя і – гідно його здобувають.

Про автора:

Ярослава Матічин народилась у Львові 10 червня 1970 р. Навчалась у Політехніці і фах має економічно-енергетичний, згідно з яким і працює майже 20 років у енергетиці. Зараз — бюджератор у відділі бюджетного контролю та планування при виконавчій дирекції ПАТ «Львівобленерго».

***

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»