Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Ярослава Середницького «Павло Шандрук. Перша світова і три Російсько-Українські війни»  (Тернопіль)

Дата події: 26.02.2015 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують Вас взяти участь у презентації книги книжки Ярослава Середницького «Павло Шандрук. Перша світова і три Російсько-Українські війни»  (серія «Невідома Україна мілітарна») , яка відбудеться 26 лютого.

Початок – о 18:30

Становлення особистості генерал-поручника Павла Шандрука – керівника Українського Національного Комітету й командувача Української Національної Армії у Збройних силах Німеччини в 1945 році – припало на Першу світову та три Російсько-Українські війни 1918—1920 років, тобто, на загарбницькі війни, що їх розпочала й вела проти незалежних народів і держав Російська імперія незалежно від того, була вона «царською», «червоною» чи «білою».

Штабс-капітан Російської імператорської армії, а в 1918—1920 роках сотник, курінний, підполковник і полковник Армії Української Народної Республіки Павло Шандрук у всіх цих війнах був не тільки «вояком переднього краю». Висока ерудиція і фахова історична підготовка дозволили йому пізнати, зрозуміти й висвітлити на високому рівні тогочасні військові операції та політичні події в десятках фундаментальних статей. А після Другої світової війни – в книжці «Сила доблесті», виданій англійською та українською мовами.
***
Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 7-9

Вхід вільний
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»