Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Як Русь слідами Данила ходила. Спогади про паломництво до Святої Землі під проводом Митрополита Андрея Шептицького» (Івано-Франківськ)

Дата події: 01.12.2015 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Апостол» запрошують на презентацію книжки «Як Русь слідами Данила ходила. Спогади про паломництво до Святої Землі під проводом Митрополита Андрея Шептицького», що відбудеться 1 грудня. Початок – о 18:00.

Заповітна мрія кожного християнина — відвідати місця, освячені життям нашого Спасителя. За часів великого князя Святослава Ізяславича ходив до Святої Землі ігумен чернігівського монастиря Данило і там, біля гробу Господнього, поставив лампаду за руський народ, князя і бояр. «Не за матеріальне, а за духовне добро народу молився він там і віщим духом передбачив, що колись не одиниця, як він тепер, а сам руський народ явиться до Гробу Господнього», — так писав літописець численного паломництва (566 осіб), яке з 5 по 28 вересня 1906 р. здійснилося під проводом Митрополита Андрея Шептицького на борту австрійського пароплава «Тіроль». Прекрасна книга спогадів про це паломництво під назвою «Як то Русь слідами Данила ходила», упорядкована о. Юліаном Дзеровичем, була видана з багатьма ілюстраціями, історичними, археологічними та всякими іншими коментарями у Жовкві 1907 р. і давно вже стала бібліографічною рідкістю.

Книжка «Як Русь слідами Данила ходила. Спогади про паломництво до Святої Землі під проводом Митрополита Андрея Шептицького» — дещо скорочений варіант книги зразка 1907 р. Щирістю, емоційністю, неабияким почуттям гумору вона сподобається читачеві, а також може бути чудовим путівником для кожного, хто сам збирається відвідати святі місця.

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 31, 3-й поверх.

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»