Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта» (Харків, Сумська)

Дата події: 28.09.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»». Захід відбудеться 28 вересня за участю автора. Початок – о 18.30.

Історія лікаря, професора, полковника поліції Всеволода Стеблюка, розказана від першої особи. Історія короткого проміжку часу – з травня по вересень 2014, періоду активних протистоянь українсько-російської війни, яка офіційно названа «Антитерористична операція» – АТО. Історія з реальних подій та фактів, які автор оцінює крізь призму власного світосприйняття.
Доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Всеволод Стеблюк зараз є заступником начальника Військово-медичної академії України з клінічної роботи. До того півтора роки був помічником міністра оборони за медичним напрямком, відповідальним секретарем Військово-цивільного координаційного штабу.
Недавно Всеволод Стеблюк отримав орден Свободи, а на початку війни на Донбасі лікар і вчений (він є анестезіологом та фахівцем із психофізичної реабілітації) очолював медслужбу добровольчого батальйону «Миротворець». Здійснив подвиг – врятував 87 поранених вояків і вивіз їх із оточення в «Іловайському котлі». На бойовому та медичному досвіді «Дока» –«Айболіта» можна будувати систему військової медицини, і вона оздоровлюватиме не тільки українське військо, але й усе суспільство.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Харків
вул. Сумська, 3
м. «Історичний Музей».
Тел.: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Один відгук

 1. Инна

  Уникальная, долгожданная, незабываемая встреча, которую

  С нетерпением ждали в Харькове, омрачилась, мягко говоря,

  досадной недоработкой организаторов — отсутствием книг В.Стеблюк(было всего 8 шт.!!!!), ведь все желающие хотели

  купить книгу именно с автографом автора

  Автограф — сессия была сорвана, нажаль

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»