Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Володимира Єшкілєва «Ефект Ярковського» (Львів)

Дата події: 12.11.2015 18:00

Книгарня “Є” та видавництво «Фоліо» запрошують на презентацію книжки Володимира Єшкілєва «Ефект Ярковського. Те, котре — холод, те, яке — смерть...», яка відбудеться 12 листопада. Початок — о 18.00. Модератор — Богдан Коломійчук.

Володимир Єшкілєв (нар. 1965 р.) – український прозаїк, публіцист, автор десяти романів і численних збірок прози, упорядник резонансних антологій. У 1990-ті став одним із засновників нової української романістики. Також знаний як «хресний батько» Станіславського феномену, літературний ґуру, філософ культури й колекціонер.

Романом «Те, котре — холод, те, яке — смерть...» Володимир Єшкілєв починає новий цикл прози «Ефект Ярковського», присвячений розслідуванням ідеальних злочинів та парадоксів часу. Головний герой Олександр Ярковський — наш сучасник, котрому доступний так званий «запетльований час». Його збоченими лабіринтами можна, маючи вроджені вміння та відвагу, дійти до най­либших джерел оточуючого нас зла. Цей «ефект Ярковського» намагаються поставити собі на службу сильні світу сього, але ігри з могутніми силами завжди непередбачувані. Те, що спочатку нагадує слідство, яке ведуть екстрасенси, крок за кроком наближається до тієї безодні, звідки до нас приходять чудиська і межові питання…

***

Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»