Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Володимира Єрмоленка “Далекі близькі” (Львів)

Дата події: 12.06.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжки Володимира Єрмоленка “Далекі близькі. Есеї з філософії та літератури”, яка відбудеться 12 червня. Початок — о 18.00. Модератор — Ірина Старовойт. 

Про Руссо і страх близькості, про Казанову й чисту насолоду, про Ґарі й хамелеона, про Зонтаґ і чуттєвість… Про те, як філософія та література стають ключами до розуміння того, що навколо і всередині, наближають до розширення та поглиблення світобачення та сприйняття. Про вміння дивитися крізь, а не повз, і, звісно, про читання та писання. Про все це — на зустрічі з Володимиром Єрмоленком та презентації його книжки есеїв «Далекі близькі».
«Далекі близькі» – друга книжка українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка. Це книжка про Руссо, Казанову, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтаґ, Барта, Ґарі – і водночас про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність та чуттєвість. Це книжка про людей та їхні життя, їхні болі й радості – і водночас про сенси, що їх ці люди витворювали зі свого досвіду. Це книжка про те, як можна перетворити слабкість на силу, а ваду – на перевагу. Про те, як далекі класики можуть раптом стати близькими – як друзі, як рідні.
Володимир Єрмоленко — філософ, публіцист, есеїст, доктор політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж), кандидат філософських наук (Київ, 2009 р.), старший викладач Києво-Могилянської академії.

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Presentation of Daleki Blyzki (Faraway Close People) book by Volodymyr Yermolenko (Lviv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Daleki Blyzki (Faraway Close People) book by Volodymyr Yermolenko. The event will take place on June 12.

Iryna Starovoyt is the moderator of the meeting.

Beginning at 18:00

Guests of the presentation of Daleki Blyzki (Faraway Close People) book by Volodymyr Yermolenko and meeting with the author will hear about Jean-Jacques Rousseau and fear of intimacy, Casanova and pure delight, Gary and chameleon, Sontag and sensuality…, philosophy and literature as keys to understanding of the inner and outer world, to developing one’s outlook and perception, about the ability to look inside and about reading and writing, of course.

This is the second book of Ukrainian philosopher and publicist Volodymyr Yermolenko. It tells about Rousseau, Hoffmann, Flaubert, Derrida and Barthes. It is about people and their lives, pain and joy, as well as senses based on these people’s experiences. 

Volodymyr Yermolenko is a philosopher, publicist, essayist, Doctor of Political Studies (the School for Advanced Studies in the Social Sciences: EHESS, Paris), Candidate in Philosophy (Kyiv, 2009), senior lecturer of the Kyiv Mohyla Academy.

***

Address:

YE Bookstore

7, Svobody Avenue

Free admission

Media partner: The Ukrainian Week

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»