Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу» (Івано-Франківськ)

Дата події: 14.05.2014 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу», що відбудеться 14 травня.

Початок – о 18:00.

Модератор – Олександр Стукало, редактор книжки.

Завтра у Книгарні «Є» презентуватимуть книжку Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу». Це продовження розповіді про Івана Карповича Підіпригору, колишнього агента царської охранки, філера, що допомагав київській поліції початку ХХ століття розплутувати загадкові справи та розв’язувати найнесподіваніші загадки.

Якщо в першій книжці, «Стовпі самодержавства», головний герой – офіційний представник правосуддя, то у новій Підіпригора вирішує відпочити від роботи, купує хутір на Полтавщині й намагається жити розміреним селянським життям разом із куховаркою Уляною Гаврилівною. Але життя, як завжди, має свої плани – і приватного сищика кличуть на допомогу друзі, товариші, незнайомці й вороги. Кожна з чотирнадцяти історій — новий заплутаний сюжет, новий неспокій і нове відволікання Підіпригори від селянської ідилії.

Розповідатимуть про книжку «Найкращий сищик імперії» автор (Владислав Івченко) та редактор (Олександр Стукало).

Владислав Івченко – український письменник, журналіст. Мешкає в Сумах. Дипломант конкурсу «Коронація слова-2009» за роман «Яскраве життя та надзвичайні пригоди Зоряної Мальви», володар третьої премії «Коронації слова-2011» за роман «Стовп самодержавства, або П’ятнадцять справ Івана Карповича Підіпригори» (у співавторстві з Юрієм Камаєвим), дипломант конкурс «Коронація слова-2012» за кіносценарій українського вестерну «Одного разу на Дикому Сході». Володар премії гостросюжетної літератури «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013» за книгу «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу».

***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»