Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки владики Венедикта (Алексійчука) “Роздуми до літургійних читань Євангелія” (Львів)

Дата події: 21.04.2015 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Свічадо” запрошують на презентацію книжки владики Венедикта (Алексійчука (УГКЦ) “Роздуми до літургійних читань Євангелія”, яка відбудеться 21 квітня. Початок — о 18.00.

Роздуми  владики Венедикта (Алексійчука) відкривають шлях до розуміння щоденних літургійних читань Святого Євангелія. Побудована у формі щоденника, книжка пропонує читачеві фрагменти, над якими, на думку автора, варто глибше замислитися і приміряти їх до власного життя, до стосунків із ближніми, до своєї життєвої позиції як християнина. Кожний із цих стислих роздумів закінчується коротким висновком, до якого автор приходить, міркуючи над Божим Словом, що його Церква ставить перед нами в той чи інший день впродовж цілого року.
Цікавим моментом постання цієї книжки є те, що вона з’явилася передусім як інтернет-проект владики Венедикта (Алексійчука). Щодня у мережі з’являлися роздуми преосвященного владики над євангельським читанням, яке саме цього дня читалося у церквах візантійської літургійної традиції. Але, як відомо, в Україні інтернет-аудиторія не є всеохопною. Тому, щоб слова владики Венедикта змогли потрапити до якнайбільшої кількості читачів, стараннями видавництва «Свічадо», і з’явилася ця книжка.
Владика Венедикт (Алексійчук) — єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Української греко-католицької церкви, доктор теології.

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»