Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Віталія Жежери (Київ)

Дата події: 05.09.2011 18:00

Книгарня “Є” та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію книжки есеїв Віталія Жежери “Господні комарики”, яка відбудеться 5 вересня.
Початок — о 18.00.

Про видання, спільний проект «Газети по-українськи» та видавництва «Нора-Друк», розповідатимуть автор — Віталій Жежера, менеджер зі зв'язків з громадськістю «Газети по-українськи» Ельдар Сарахман та головний редактор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова.
Письменник Павло Вольвач: «У Жежериних колонках мені подобається їхня незаперечна талановитість. Читаєш, і з перших рядків розумієш – це Жежера. І це буде цікаво й талановито до останнього речення, про що б у тій колонці не йшлося. Чомусь дуже врізалася в пам'ять ота давніша вже річ, де йшлося про хліб, куплений автором в маркеті, звичайнісінький хлібний батон, котрий, як виявилося, був порожнім всередині, а відтак — в ньому жив Бог. Мені дуже подобається те, що цей чоловік робить. Життя, живе життя, схоплене крізь мудру й дещо парадоксальну «оптику» жежеринського ока – мабуть, так це я можу означити для себе».
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»