Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Віктора Тимченка «Модерний націоналізм» (Львів)

Дата події: 27.11.2015 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Самміт-книга» запрошують на презентацію книжки журналіста Віктора Тимченка (Німеччина) «Модерний націоналізм», яка відбудеться 27 листопада. Початок — о 18.00.

Віктор Тимченко – журналіст, письменник, експерт з питань Східної Європи. Випускник факультету журналістики Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка. Працював у газетах «Молодість України» і «Київська правда». У 90-і переїхав на батьківщину дружини – у Німеччину, де працював на радіостанції «Німецька хвиля», а також власним кореспондентом у Німеччині українських газет «Голос України», «Київські відомості», «День». Видав у Берліні, Гамбургу та Мюнхені кілька книжок політичної журналістики.

У 2013 році в Україні вийшла книжка Віктора Тимченка «Час націоналізму» й одразу здобула широкий резонанс. На її сторінках Віктор Васильович засудив ЄС за прагнення підігнати під єдиний шаблон країни, що мають значні економічні та соціальні відмінності, та передбачив, що до 2024 року ЄС розвалиться, адже всі мультикультурні проекти, за переконанням автора, наперед приречені на провал.

Віктор Тимченко наголошує на тому, що націоналізм – єдина успішна стратегія виживання у глобалізованому світі.

У новій книжці «Модерний націоналізм» автор далі досліджує розвиток націоналістичної ідеології. Аналізуючи демографічний вибух у країнах Півдня та його драматичні для європейської цивілізації наслідки, автор доходить висновку: якщо у світі найближчим часом нічого не зміниться, то на нього чекає катастрофа. Сучасні трансформаційні процеси спричинили появу низки націоналістичних рухів, які починають активно протистояти імперським мультикультурним експериментам та набирають ваги на світовій арені.

Віктор Тимченко проводить чітку межу між націоналізмом і шовінізмом, сильними і слабкими націями, називає союзників і противників націоналістів у їхній боротьбі, а також не обходить гострі питання радикалізму і тероризму.

Книжка буде цікавою як палким прихильникам націоналістичних ідеологій, так і тим читачам, які переконані в хибності націоналістичного світогляду.

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»