Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки військового капелана, єзуїта Андрія Зелінського «На ріках вавилонських... Кілька думок про повернення» (Київ)

Дата події: 22.09.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Свічадо» запрошують на презентацію нової книжки військового капелана, громадського діяча, єзуїта Андрія Зелінського. «На ріках вавилонських… Кілька думок про повернення». Захід відбудеться 22 вересня. Початок — о 18.30.

Це книга роздумів про самотність і про любов, про війну та справжню перемогу, про вигнання та про шлях повернення.

У своїй книжці автор ставить дуже важливі питання: Чи припиняється війна, коли стихає зброя? Чи можна повернутися з війни? Також він говорить, що світ людини потребує зцілення від самотності, особливо ж його потребує сьогоднішнє зранене війною українське суспільство. Зелінський каже: «Ці короткі роздуми — спроба пригадати кожному, звідки ми родом, допомогти не завмерти у смертельному безрусі, не зупинитися від болю зневіри та безнадії. Адже ми у цьому світі не даремно, не просто так. Ми не безхатченки на вулицях історії. Господь покликав нас до життя. Наші імена виписані на Його долонях. Ми родом із Його любові: там наша Батьківщина, там на нас завжди чекають».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»

Вхід вільний.
Медіапартнер заходів — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»