Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Василя Махна «Ровер» (Івано-Франківськ)

Дата події: 30.05.2015 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують вас на презентацію книжки Василя Махна «Ровер», яка відбудеться 30 травня. Початок — о 18.30.

Відомий поет, перекладач, есеїст Василь Махно представить в Івано-Франківську свою нову книжку «Ровер». Книжка от-от побачить світ у тернопільському видавництві «Крок». Вона укладена з нових віршів та есеїв (2011—2014 рр.), які згруповано за певними тематичними блоками.
Модератором презентації буде письменник Тарас Прохасько. Зустріч відбудеться у Книгарні «Є», на 5 поверсі.
Василь Махно – лауреат премій ім. С. Будного, журналу «Кур’єр Кривбасу», Фонду Лесі та Петра Ковалевих. Учасник міжнародних поетичних фестивалів. Видав шість поетичних збірок, найголовніші з яких: “Книга пагорбів та годин”, “Лютневі елегії та інші вірші”, “Плавник риби”, “38 віршів про Нью-Йорк і дещо інше”, книжку перекладів польського поета Збіґнєва Герберта “Струна світла”, поетичну антологію “Дев’ятдесятники”, літературознавче дослідження “Художній світ Богдана Ігоря Антонича”. Перекладає сучасну польську, американську, сербську поезію. Вірші та есе Василя Махна перекладалися польською, англійською, сербською, німецькою, вірменською, російською, румунською та словенською мовами. Окремими виданнями виходили вибрані вірші у Польщі “Wedrowcy”, “34 wiersze o Nowym Jorku i nie tylko”. Належить до Асоціяції українських письменників та PEN Club (США).

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»