Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло» (Львів)

Дата події: 31.05.2016 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло», яка відбудеться 31 травня. Початок – о 18.30. Модераторка – Наталка Малетич​.

«З одного боку, не надто оригінальний жанр і підхід – збірка колонок, більшість із яких публікувалася в різних виданнях, – розповідає про книжку Василь Карп’юк. – Але хочеться вірити, що не лише так. Це не тексти на актуальні теми сьогодення, що передбачає жанр колонки, а швидше ліричні оповідки з гуцульського життя. Так, більшість про гори, про моїх рідних і знайомих людей. Хоча не лише про них».

Зібрані під однією обкладинкою прозові тексти поета, видавця і радіоведучого Василя Карп’юка – «Ще літо, але вже все зрозуміло» – для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе: свіжий хліб, ходіння по чистому снігу, пам'ять про людей, з якими давно не бачився, але які лишили слід у душі, про зберігання дитини в собі. Невеликі за обсягом тексти, не пов'язані між собою сюжетом, а тільки автором, його мовою і спостережливістю. Їх однаково добре читати в метро, в горах чи у затишку домівки.​

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Shche Lito, ale Vzhe Vse Zrozumilo (It is Only Summer, Still Everything is Already Clear) book by Vasyl Karpyuk (Lviv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Shche Lito, ale Vzhe Vse Zrozumilo (It is Only Summer, Still Everything is Already Clear) book by Vasyl Karpyuk, poet, prose writer and playwright. The event will take place on May 31. Natalka Maletych is the moderator.

Beginning at 6: 30 p.m.

The author uses details to uncover the organic integrity of the world humans are part of. Vasyl Karpyuk’s writing style is close to colloquial simplicity, though not lacking unique expressiveness. Just like a conversation, his writing easily drifts from mundane issues to metaphysical ones.

***

Address:
YE Bookstore
7, Svobody Street
Tel. (032) 235 73 68

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»