Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло» (Луцьк)

Дата події: 07.08.2016 17:00

Книгарня «Є» спільно з «Видавництвом Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло», яка відбудеться в рамках фестивалю «Бандерштат»  у неділю, 7 серпня. Початок – о 17.00.

Василь Карп’юк володіє спокоєм і словом, його тексти затишні, прості і глибокі. «Ще літо, але вже все зрозуміло» – книжка для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе: свіжий хліб, ходіння по чистому снігу, пам'ятання людей, з якими давно не бачився, але які залишили слід у душі, про зберігання дитинності в собі. Невеликі за обсягом тексти, не пов'язані між собою сюжетом, а тільки автором, його мовою і спостережливістю.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Presentation of Shche Lito, ale Vzhe Vse Zrozumilo (It is Only Summer, Still Everything is Already Clear) book by Vasyl Karpyuk (Lutsk)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Shche Lito, ale Vzhe Vse Zrozumilo (It is Only Summer, Still Everything is Already Clear) book by Vasyl Karpyuk. The event will take place in the frames of Banderstadt Festival on Sunday, August 7.

Beginning at 5 p.m.

The author uses details to uncover the organic integrity of the world humans are part of. Vasyl Karpyuk’s writing style is close to colloquial simplicity, though not lacking unique expressiveness. Just like a conversation, his writing easily drifts from mundane issues to metaphysical ones.

***

Address:
YE Bookstore
30, Lesi Ukrayinky Street
Tel.: (0332) 72-43-76

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»