Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Валерії Чорней «Яблуко в тайстрі» та феєрія зі словом і дримбою (Хмельницький)

Дата події: 07.10.2016 18:00

Книгарня “Є” та «Видавництво Старого Лева» запрошують на музично-літературний перфоманс «Яблуко в тайстрі» за мотивами однойменної книжки Валерії Чорней (Чернівці). Захід відбудеться 7 жовтня. Початок — о 18.00. Модератор – Олексій Чупа.

Чи доводилося вам чути, як художній текст сплітається з музикою дримби? Чи розгадували ви глибокі й мудрі загадки горян? 7 жовтня у хмельничан буде нагода відчути гуцульську енергетику, насолодитися музикою гір, коли місто наповнить звучання книги «Яблуко в тайстрі» письменниці Валерії Чорней. Опісля музично-літературного перформансу відбудеться спілкування з авторкою книги Валерією Чорней та автограф-сесія письменниці.

«Книга народжувалася у моїй душі все життя, – говорить Валерія Чорней. – Адже роман-містерія «Яблуко в тайстрі» є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Твір присвячений пам'яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни».

Валерія Чорней  -  журналістка, письменниця. Дебютний роман-містерія «Яблуко в тайстрі» вийшов у «Видавництві Старого Лева» у 2016 році. Як журналістка пише на культурні та історико-пізнавальні теми. Улюбленими за десять років роботи журналісткою стали поїздки українськими селами та спілкування з людьми своєї країни, а також написання репортажів. Захоплюється світом фотографії, творчістю Марії Приймаченко. Майже щодня поряд із нею – вірний собака Жужик. Мріє почути спів китів. Мешкає у Чернівцях.

Адреса книгарні «Є»:
м. Хмельницький,
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: 0382 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»