Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Українські жінки у горнилі модернізації» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 14.06.2017 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Клуб сімейного дозвілля” запрошують на презентацію збірника “Українські жінки у горнилі модернізації” (за загальною редакцією Оксани Кісь), що відбудеться 14 червня. Початок — о 18.30. Учасниці: Олена Стяжкіна та Катерина Кобченко.

Запрошуємо долучитися до обговорення книжки, яка стала лідером продажів серед численних видань вид-ва «КСД» на цьогорічному Книжковому Арсеналі.Видання, підготовлене фаховими історикинями, членкинями Української асоціації дослідниць жіночої історії за редакцією Оксани Кісь, присвячене важливому для жіночої історії періоду модернізації в різних сферах життя — від середини ХІХ до середини ХХ ст., упродовж якого відбувалася зміна суспільних ролей жінок, завоюванням ними особистих та громадянських прав та перетворення їх на активних суб'єктів суспільства.

Якою була участь жінок у модернізаційних процесах, включно із значними соціальними експериментами, війнами та кризовими періодами історії, такими як Голодомор, війни, табори ГУЛАГу, як переживали вони гендерні зміни і як впливали на них, — про це та інше йдеться у 11 розділах книги.

Видання розраховане як на фахівців, так і на широке коло читачів.

Адреса книгарні “Є”:
м. Київ,
вул. Хрещатик, 46.
Телефон: (044) 337 97 72

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»