Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Тимофія Гавриліва «Де твій дім, Одіссею? » (Івано-Франківськ)

Дата події: 01.04.2015 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на презентацію книжки Тимофія Гавриліва «Де твій дім, Одіссею?», що відбудеться 1 квітня.

«Де твій дім, Одіссею?» – найекспериментальніший роман у сучасній українській літературі. Світ зазнає докорінних змін, і сьогодні в ньому ніщо вже не таке, як учора. Вирушаючи в подорож, головний герой роману не підозрює, що досить скоро опиниться в епіцентрі зіткнення культур і цивілізацій, а його пристрасть до шкіцування старої архітектури стане підставою для звинувачення його в підготовці терористичного акту.

Роман Тимофія Гавриліва ставить на пробу одвічні цінності, національне і загальнолюдське. Оповідач торує шлях між примарами минулого і спокусами матеріального достатку. Сцени твору сповнені ліричності, комізму і витонченого інтелектуального гумору. Роман має кілька явних і прихованих кульмінаційних моментів, читач мовби потрапляє в дзеркальну кімнату, з якої багато виходів, проте лише один – справжній. Бо, кінець кінцем, вирішальною є мандрівка до себе.

«Де твій дім, Одіссею?» – гімн нескореності, дружбі та коханню. Змальовані в ньому події віддзеркалюють, а багато в чому випереджають час. Це перше в Україні повнометражне видання твору, який встиг завоювати читацькі симпатії і прихильність критики. Композиційно і стилістично бездоганно побудований текст читається на одному подиху.

«Де твій дім, Одіссею?» – перша частина трилогії, до якої входять також романи «Чарівний світ» та «Вийди і візьми».

Тимофій Гаврилів – письменник, блогер, перекладач, теоретик та історик літератури, лауреат загальноукраїнської літературної премії «Благовіст» (1996) та міжнародної літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша (2015). Пише вірші, есе, оповідання, романи. Твори письменника перекладено чеською, польською, німецькою, французькою, норвезькою, англійською і турецькою мовами.

Адреса Книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,

3-ій поверх.

Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»