Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки “Ти відкриєш мої вуста. Йосиф Зісельс у розмовах із Ізою Хруслінською” (Київ, Лисенка)

Дата події: 22.02.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво “Дух і літера” запрошують на презентацію книжки “Ти відкриєш мої вуста. Йосиф Зісельс у розмовах із Ізою Хруслінською”, яка відбудеться 22 лютого. Початок — о 18.30. Учасники зустрічі: Йосиф Зісельс, Іза Хруслінська, Мирослав Маринович, Леонід Фінберґ.

Йосиф Зісельс – громадський діяч, співпрезидент Асоціації єврейських організацій та общин (ВААД) України, Голова Генеральної ради Євроазіатського єврейського конгресу, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України. В радянські часи учасник дисидентського та правозахисного руху, член Української Гельсінської групи, політв’язень.

У бесідах із відомою польською журналісткою Ізою Хруслінською Йосиф Зісельс розповідає про свій життєвий шлях, боротьбу за права людини в СРСР, відновлення єврейських громад у незалежній Україні, українсько-єврейські взаємини, проблеми сучасної історії і політики.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Книжка підготовлена та видана Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства та Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: 044 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»