Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Тетяни Ковтун (Вінниця)

Дата події: 16.03.2012 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Зелений пес» запрошують Вас на презентацію книжки Тетяни Ковтун «Вирій загублених душ», яка відбудеться 16 березня.

Початок – о 18:00.

На початку двотисячних років випускниця університету Аня Легкоступ намагається самоствердитися як педагог, а згодом – як підприємець, але зазнає фіаско. Керована «досвідченою» матусею, героїня швидко зрозуміла й прийняла як закон: у цьому світі кожен – сам за себе… І стало їй на батьківщині тісно, закортіло чужого вирію-раю… Летіла туди як на крилах, вірячи у свою щасливу зорю…

Нелегальна робота попелюшкою в одному з італійських готелів… А це лише початок. Згодом вона долає нелегкий шлях до свого нового статусу – громадянки Франції, працівниці авторитетної дипломатичної установи. Обдарованість, гострий розум і особливий душевний склад допомагають молодій жінці пристосуватися до життя в інших країнах і з гідністю реалізувати себе як особистість.

Тетяна Ковтун народилася у місті Первомайськ Миколаївської області. Закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Т Г Шевченка. Працювала у редакціях газет «Вінницька правда», «Вінниччина». Із 1995 по 2006 рік – кореспондент газети «Україна молода». Працювала також у Міністерстві праці і соціальної політики. Нині займається літературною працею.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Zeleny Pes Publishers have the pleasure to invite you to the presentation of Tetiana Kovtun’s novel Vyrii zahublenykh dush (“The Paradise of Lost Souls”) on March 16.

Beginning at 18:00.

Tetiana Kovtun, born in Pervomaisk, Mykolaiv Region, graduated from the Philology Department of the Taras Shevchenko Kyiv National University, and later worked at the offices of newspapers Vinnytska Pravda and Vinnychyna. From 1995 to 2006 she was a reporter for Ukraina moloda daily. Kovtun, who has also worked at the Ministry of Labor and Social Policy of Ukraine, is now a writer.

***

Address: 

YE Bookstore,

89 Soborna Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»