Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Тетяни Філевської «Дмитро Горбачов. Случаї» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 13.07.2017 19:00

Книгарня “Є” та видавництво “Артбук” запрошують на презентацію книжки Тетяни Філевської “Дмитро Горбачов. Случаї”, яка відбудеться 13 липня. Початок — о 19.00. Учасники: Тетяна Філевська, Дмитро Горбачов, Павло Гудімов.

«Случаї» – це історії, інтермедії, напіванекдоти чи особливі випадки, спогади або роздуми, де поєднались історія, мистецтво і трохи гумору. Вони записані зі слів Дмитра Омеляновича Горбачова – закоханого в українську культуру і мистецтво дослідника, відкривача та популяризатора українського авангарду. Саме йому довелось на початку 1960-х розгортати вали «спецфонду» Національного художнього музеї України, головним хранителем якого він був. Відтоді Горбачов присвятив своє життя збереженню, вивченню та популяризації ледь не втраченої сторінки українського мистецтва. У цій книжці зібрані свідчення про те, як починалося дослідження українського авангарду, як вдавалося усіма правдами і неправдами обманювати радянську цензуру й експонувати заборонені твори, яким було життя музеїв у радянські часи, а також спогади Горбачова про зустрічі з художниками. У поле його зору потрапляє все – від мозаїки Київської Русі до лірики «Братів Гадюкіних».

«Случаї» записала Тетяна Філевська.

Проект здійснено за підтримки Українського кризового медіа-центру.

На презентації книги будемо говорити, чому ця книга не могла не з'явитися, яку роль у просторі української культури відіграла постать Дмитра Горбачова та що саме ми можемо дізнатися про українське мистецтво ХХ століття з вуст мистецтвознавців.

Адреса книгарні «Є»: м.   Київ, вул. Хрещатик, 46.

Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»