Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Тараса Каляндрука «Дорогичинська битва 1238 року: таємниці однієї перемоги» (Львів)

Дата події: 11.02.2015 18:00

Книгарня “Є” та літературна аґенція “Піраміда” запрошують на презентацію книжки Тараса Каляндрука «Дорогичинська битва 1238 року: таємниці однієї перемоги», яка відбудеться 11 лютого.

Початок — о 18.00.

На сьогодні в Україні відчутний брак книг із мілітарної історії, особливо досліджень наших перемог. Одна з найбільш ігнорованих в українській історіографії перемога під Дорогичином невипадково стала об’єктом уваги автора, адже саме вона змінила вектор нашої історії.
У книжці на основі детального аналізу різних джерел автор дає нову оцінку причин і перебігу Дорогичинської кампанії, розвінчує багато радянських міфів довкола цієї події, пропонує власну відповідь на питання, з ким і за що воював Данило Галицький під Дорогичином?
Книга є першим окремим дослідженням, присвяченим Дорогичинській битві 1238 року. Написана живою мовою, вона буде цікавою як для фахівців, так і для широкого кола читачів. Варто відзначити актуальність видання для виховання теперішньої української молоді, а особливо солдатів, у дусі патріотизму, гордості за славні сторінки нашої історії, зокрема воєнної.
***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»