Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Тараса і Мар'яни Прохаськів “Куди зникло море” (Львів)

Дата події: 11.12.2014 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжки Тараса і Мар'яни Прохаськів “Куди зникло море”, яка відбудеться 11 грудня.

Початок — о 18:00.

Історія кротячої родини, яка вийшла торік книгою «Хто зробить сніг» Тараса і Мар’яни Прохаськів, зачарувала батьків і дітей. Тарас і Мар’яна не зупинилися на одній дитячій книзі, іїхня нова книга для дітей називається «Куди зникло море» (автор тексту — Тарас, ілюстратор — Мар'яна).

«Куди зникло море» – це не лише цікавий, чудово ілюстрований, літературний твір, а й літературно-музичний проект. Адже, дочитавши книгу, читачі знайдуть у ній сюрприз – спеціальний QR-код, за яким можна завантажити сторінку і знайти альбом пісень неперевершеної героїні книжки Соні Садової (у виконанні Дани Винницької). Тексти пісень написали Софія Андрухович та Таня Малярчук.

«Перша наша книжка («Хто зробить сніг») показала, що цей світ здатен до розширення, до розвитку, — розповідає Тарас Прохасько. — І ми побачили, що у цьому світі є надто багато для того, щоб створивши його, одразу ж притлумити. І вирішили: хай краще буде життя. І дозволили нашим героям, нашому світові жити далі».

«Цей світ ідеальний, — зізнається Мар’яна Прохасько. — Ми його придумували п’ятнадцять років, поки жили разом, а коли не змогли втілити його в реальному житті, вирішили написати книжку. В такий спосіб ми отримали шанс його прожити. Це світ, у якому хочеться бути. Такий, яким би ми хотіли його бачити. Він доброзичливий і привітний. В контексті ідеальності, звичайно, він відрізняється від реального світу. Але, можливо, книжка вплине на дійсність так, що на якусь мікроскопічну частинку вона зсунеться у кращий бік, і таким буде наш внесок у творення нової реальності. Принаймні є спокуса так думати».

На презентації Тарас Прохасько розповість про те, як народилося продовження книжки, про Буковий ліс і про Соню Садову, про детективну лінію та паралелі у книжці і в українських реаліях — адже питання «Куди зникло море» актуальне не лише в книжковому розрізі… А ще, відкриє таємницю – яким же буде продовження кротячої історії. Модеруватиме презентацію письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

***

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Kudy Znyklo More (Where is the Sea?) book by Taras and Maryana Prokhasko (Lviv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Kudy Znyklo More (Where is the Sea?) book by Taras and Maryana Prokhasko. The meeting will take place on December 11.

Beginning at 18:00

Children and parents have fallen in love with the story of moles Khto Zrobyt Snih (Who is Making Snow?), published last year. Thus, Taras and Maryana have written another children’s book entitled Kudy Znyklo More (Where is the Sea?). Taras is the author of the text, Maryana is the illustrator.

Kudy Znyklo More (Where is the Sea?) is not only an interesting, beautifully illustrated literary piece, but also a project, combining literature and music. There is a surprise for readers at the end of the book, a special QR-code to upload the page with the album of songs performed by charming character of the book Sonya Sadova (Dana Vynnytska in real life). Sofiya Andrukhovych and Tanya Malyarchuk are authors of lyrics.
At the presentation, Taras Prokhasko will tell about the idea of the book’s sequel, about the Beech Wood and Sonya Sadova, detective story and parallels with Ukrainian reality in the book. He will also reveal the secret of the next sequel of the moles story. Maryana Savka, writer and editor-in-chief of Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House is the moderator of the meeting.

***
Address:
YE Bookstore
7, Svobody Av.
Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»