Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки та майстер-клас бізнес-тренера Людмили Калабухи «Почніть говорити «НІ»: коли, чому і як це робити» (Дніпро)

Дата події: 07.10.2017 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на майстер-клас та презентацію книжки Людмили Калабухи «Почніть говорити «НІ»: коли, чому і як це робити!», яка відбудеться 7 жовтня за участю авторки. Початок – о 19.00.

Як позбавитися почуття провини, яке намагаються нам нав’язати? Як за допомогою відмови спонукати клієнта до покупки та угоди? Як зберегти впевненість та віру в себе в найскладніших життєвих обставинах, як розпізнати, запобігти та припинити маніпуляції? Як зберегти хороші стосунки зі всіма, кому ми скажемо «НІ»? Книжка Людмили Калабухи заснована виключно на українському досвіді і адресована всім, кому потрібні ефективні переговори, протидія маніпуляціям, повага та душевний спокій як в бізнесі, так і в житті.
На відвідувачів чекає:
— майстер-клас «Почніть говорити «НІ»: коли, чому і як це робити!» – прості і дієві техніки відмов;
— історія створення книги;
— запитання та відповіді від авторки;
— конкурси та подарунки.

Людмила Калабуха – бізнес-тренер, коуч, підприємець, авторка 3-х профільних книг та 4 відеокурсів, експерт з переговорів та брендингу українських ЗМІ, перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті kalabukha.com.ua, мандрівниця (відвідала 39 країн), Мешкає у Львові

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Дніпро
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92.
 Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»