Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Сто загадок Симфосія. Переклад з латинської, коментарі-есеї Андрія Содомори» (Львів)

Дата події: 25.03.2014 18:00

Книгарня «Є» і видавництво «Срібне слово» запрошують на зустріч з письменником, перекладачем, знавцем античності і новою книжкою «Сто загадок Симфосія. Переклад з латинської, коментарі-есеї Андрія Содомори», яка відбудеться 25 березня.

Початок — о 18.00.

“Загадки” пізньолатинського автора Симфосія, вперше перекладені в цьому виданні повністю, – не так для відгадування, як для нагадування про те, що на світ речей, природний світ, людина покликана дивитись – дивуючись. Якщо знання живить думку, то подив спонукає її до руху. Спробою таких “мандрівок” думки є есеїстичні коментарі перекладача й письменника Андрія Содомори; жанрово є вони, фактично, продовженням есеїв, що у книжці “Наодинці зі словом” (1999). Три крапки наприкінці кожного коментаря – знак відкритості тексту, запрошення ступити на загадковий місток, що єднає світи в єдиному духовному просторі.

У наші дні загадка – жанр, переважно орієнтований на дітей. Андрій Содомора, услід за античним автором, пропонує читачеві – малому теж, але насамперед, мабуть, дорослому, – несподівану інтелектуальні гру: впізнати слово через низку асоціацій, натяків, подивитися на буденне з іншого кута зору. Ріка і дерево, дощ, дим і лід, звір і людина, її настрої і винаходи – у цій книжці завдяки античному авторові й перекладачеві-сучаснику спромагаються на нові, неочікувані інтерпретації.

***

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиджень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»