Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Стівена Левітта та Стівена Дабнера “Думай як фрік” (Київ ЛИСЕНКА)

Дата події: 20.12.2016 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошують на презентацію книжки «Живи як фрік», яка відбудеться 20 грудня. Початок – о 18.30. Учасники: Віталій Чепинога, Микола Воськало, Антон Мартинов.

Варто пам’ятати, що для успіху в сучасному світі потрібно не лише знати більше, працювати швидше, а й мислити інакше. Бо виграє той, хто першим знайде небанальне вирішення проблеми. Саме тому ми присвятимо нашу презентацію пошуку нестандартних виходів з проблемних ситуацій, з якими стикаємось у житті. У цьому нам допоможуть: український політик Віталій Чепинога, директор видавництва «Наш Формат» Антон Мартинов та блогер Микола Воськало (модератор).

«Думай як фрік» — нова книга від авторів світових бестселерів «Фрікономіка» та «Суперфрікономіка», яка вже встигла зрівнятися з ними за популярністю. Майже одразу після виходу посіла перші позиції в списку бестселерів New York Times. У світі продано понад 4 млн примірників. Книги Левітта та Дабнера перекладені на 35 мов.

Автори книги пропонують безліч цікавих життєвих історій, в яких ключову роль зіграла здатність головних героїв думати нестандартно, тобто як фріки.

Вона навчить вас справлятися з проблемами, які до цього ви не могли вирішити.

Адреса книгарні «Є»:

м. Київ
вул. Лисенка,3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: 0442358854

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»