Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Шота Іаташвілі «Олівець у землі» за участю перекладача Сергія Лазо (Тернопіль)

Дата події: 09.02.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують на презентацію книжки грузинського письменника Шота Іаташвілі «Олівець у землі» за участю перекладача Сергія Лазо. Захід відбудеться 9 лютого. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Поезія Шоти Іаташвілі добра не тільки формальним і образним рівнем, вона добра ще й особливою притаманною їй глибокою добротою, внутрішнім світлом. І якраз оця доброта, парадоксально, творить іще одну визначальну якість: поет Шота Іаташвілі бачить світ виразно і прозірливо, бачить так ясно, що читач його віршів теж починає — бачити: світло, виразно, прозірливо, аж до глибших осяянь, в яких — раптом — привідкривається природа речей. При тому Шота, як і всі добрі поети, жаский і трагічний. Найкращі його вірші розгортаються по спіралі, це рух виру чи вихору, це рух новонародженої галактики, відтак читач цих віршів ніколи не залишається осторонь: він ніби новонароджується і — раптом — співтворить.

Шота Іаташвілі (1966) — грузинський поет, прозаїк, перекладач, мистецтвознавець. Автор збірок поезії, оповідань, роману, перекладів російських та американських поетів, есеїстики. Лауреат премій «Саба» (2007, 2011) та «Київські Лаври» (2009). Головний редактор літературного журналу «Ахалі саундже». Веде рубрику «Бібліотека» на Радіо Свобода.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254 459

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»