Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Сергія Сегеди «Пантеон України» (Київ, Лисенка)

Дата події: 10.02.2017 18:30

Книгарня «Є» та «Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» запрошують на презентацію книжки Сергія Сегеди «Пантеон України. Книга І. Місця поховань видатних діячів історії та культури України Х – початку ХІХ століття», яка відбудеться 10 лютого. Початок – о 18.30.

Сучасній Україні як розвиненій європейській державі з багатою історією та культурою бракує національного пантеону, де були б увіковічені визначні державні, політичні й культурні діячі нашого народу, могили яких нині розкидані в різних куточках України й за її межами. Справою створення такого пантеону й опікується Сергій Сегеда.

Автор цього видання особисто відвідав місця останнього спочинку найкращих синів і доньок нашого народу, здійснив пошукову й науково-дослідну роботу. Її результати висвітлено на сторінках пропонованої книги. Тут наведено інформацію про місця останнього спочинку багатьох відомих постатей української історії, починаючи з епохи Київської Русі й завершуючи останніми десятиліттями козацької доби. Книга, що ґрунтується на вивірених фактах і пройшла належну наукову апробацію, написана у формі, доступній для найширшого кола читачів.

Сергій Сегеда – український антрополог та етнолог, доктор історичних наук, професор. Провідний науковий співробітник Інституту народознавства НАН України. Автор численних антропологічних розвідок, наукових статей, підручника з антропології, а також кількох книжок.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»