Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Сергія Грабара (Вінниця)

Дата події: 05.05.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Грані-Т» запрошують Вас на презентацію книжки Сергія Грабара «Метаморфози», яка відбудеться 5 травня.

Початок – о 18:00.

«Зрозуміти місто своє…Полюбити. Відчути його подих, уклонитися його святиням. Що це? Миттєве бажання чи постійна, виписана життєва лінія, що має в собі ризиковий намір: любити лише це місто? Захоплюватися, на час закохуватися – і в інших. Однак постійно любити лише це – місце твого народження. Місце розчарувань і зачарувань – твою долю».

Письменник Сергій Грабар у своїй новій книжці «Метаморфози» (серія «De profundis») намагається вхопити дух того Міста, яке зникає на наших очах, і зазнає незвичних і стихійних перетворень. Як зберегти не тільки пам’ять стін, але й самі стіни? Наразі – тільки в словах. У «Метаморфозах» перед нашими очима мовби наживо постають і поневажений братією святий Антоній, і безіменний еклезіарх зі стрілою в грудях, і таємничий Дзвонар, який скликає вірних на молитву серед руїн, і дивовижний Микола Святоша, і ченці-дипломати...

Есеї Сергія Грабара лаконічні, але дуже ємні та притомні. Процес їхнього читання – це захоплюючі блукання по уявних лабіринтах Києва, Північного Кіпру та Азербайджану.
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»