Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Селесте Інґ «Несказане» (Київ, Лисенка)

Дата події: 21.03.2017 19:00

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошують поговорити про роман американської письменниці Селесте Інґ «Несказане». Зустріч відбудеться 21 березня. Початок — о 19.00. Учасниці: Людмила Дмитрук, Ксенія Сокульська, Катерина Толокольнікова.

— Чому варто прочитати бестселер New York Times «Несказане»?
— Завдяки чому роман «ковтається» за пару вечорів, але довго не відпускає?
— Що це за жанр – сімейний роман з елементами трилера та детектива?
— Як так сталося, що дебютний роман молодої авторки став найкращою книжкою року за версією Amazon, Entertainment Weekly, Mashable та здобув кілька престижних нагород?
— Що спільного між «Несказаним» та сімейними романами «Блакитне мереживо долі» лауреатки Пулітцерівської премії Енн Тайлер та ще одним американським бестселером 2015-го року «Долі та фурії» Лорен Ґрофф?
— Якими є тренди сучасної американської прози?

Відповіді на ці питання ми шукатимемо разом з блогерками Людмилою Дмитрук та Ксенією Сокульською.

Людмила Дмитрук, авторка книжкового відеоблогу на Youtube «Вишневий цвіт»;
Ксенія Сокульська, журналістка та авторка книжкового блогу Vaenn.
Модеруватиме презентацію книжкова оглядачка та піар-менеджерка видавництва «Наш формат» Катерина Толокольнікова.

Про книжку:
Роман «Несказане» (Everything I Never Told You) американської письменниці Селесте Інґ називають одним з найгучніших дебютів 2015 року. Права на переклад книжки придбали понад 20 країн світу.

У видавництві «Наш формат» роман «Несказане» вийшов цього року. У книзі розповідається про сім’ю Лі, де все обертається довкола старшої доньки Лідії. Мати наперед визначила її долю — свою блакитнооку дівчинку вона бачить лікаркою, дорослою, упевненою в собі жінкою. Купує їй книжки, допомагає робити домашні завдання, береже, мов коштовний скарб, і навіть не випускає з дому. Батько мовчки потурає дружині. Інші двоє дітей ростуть у тіні виплеканого батьками «сонечка». Та одного дня їхня зірка зникає назавжди. Чорна діра, що утворилася у душах батьків, затягує всіх, хто лишився... Чи наважаться рідні, опинившись на краю прірви, нарешті сказати те, про що мовчали?

Про автора:
Селесте Інґ – молода американська письменниця, лауреатка Пушткартської премії за найкраще оповідання. Її есеї друкувалися в New York Times, The Guardian та інших виданнях. Другий роман авторки Little Fires Everywhere вийде в США у вересні.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»