Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки С. Дерманського “Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ” (Київ)

Дата події: 13.05.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА запрошують Вас на презентацію книжки С.Дерманського “Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ”, що відбудеться 13 травня.

Початок – о 18.00.

Це друга книжка майбутньої трилогії «Чудове Чудовисько». «Щиро вважаю, що цією повістю Сашко Дерманський починає справджувати найсміливіші надії на успіх нової української дитячої літератури, — пише директор видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Іван Малкович, — Після прочитання рукопису мене від радості аж розпирало. Засмучувало одне: я не мав з ким поділитися нею, адже на той час ніхто ще книжки не читав. Я зателефонував авторові і не менше двадцяти хвилин «оспівував» його нову повість. Тоді примчав додому і запропонував рукопис синові. Далі не спав до третьої ночі, вдоволено наслухаючи, як він нестримно сам до себе гигоче, і вгадував, про що саме він у цю мить читає. Я мало не пурхав, коли син, дочитавши, забіг до мене і ми напівпошепки – бо ж усі давно сплять! — смакували найефектніші епізоди і мріяли про український Голлівуд, адже «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ» ще й надзвичайно кінематографічна річ... А тепер ось не можу дочекатися, коли цю книжку нарешті надрукують, щоб і ви, любі читачі, змогли втішно порозкошувати...»
Заввага: книжка для обережного читання (щоби не надірватися зі сміху).
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».

Один відгук

  1. Georgiy

    [quote="avtor staty"] Я зателефонував авторові і не менше двадцяти хвилин «оспівував» його нову повість. Тоді примчав додому і запропонував рукопис синові. Я мало не пурхав, коли син, дочитавши, забіг до мене і ми напівпошепки – бо ж усі давно сплять![/quote]

    Очень хороший пиар и реклама для книжки....

    [quote="avtor staty"] Далі не спав до третьої ночі, вдоволено наслухаючи, як він(син) нестримно сам до себе гигоче, і вгадував, про що саме він у цю мить читає[/quote].

    А вот это уже совсем никуда не годиться, потому как ночью надо спать и взрослим и особенно детям.....

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»