Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Романа Стояновича «Фріланс на західному ринку: як розпочати та досягти успіху» (Рівне)

Дата події: 16.05.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Волинські Обереги» запрошують на презентацію книжки Романа Стояновича «Фріланс на західному ринку: як розпочати та досягти успіху. Захід відбудеться 16 травня. Початок — о 18.30. Модераторка — Тетяна Чіхрай.

Набридло працювати з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю, отримуючи відносно невелику зарплату? Набридло те, що постійно треба сидіти на робочому місці? Ви давно хотіли почати працювати на себе і заробляти достатньо, але не знали з чого почати? Тоді запрошуємо вас на презентацію книжки «Фріланс на західному ринку». Ви дізнаєтесь, що вам потрібно, аби почати заробляти як вільнонайманий працівник, почуєте про переваги та недоліки фрілансу. Важливим є те, що про це все говоритиме людина, яка більше 10 років працює фрілансером – рівнянин Роман Стоянович.

Книжка призначена як для початківців, які ще ніколи не працювали віддалено, так і для фрілансерів, які хочуть переорієнтуватися на західний ринок. Вона допоможе розпочати кар’єру фрілансера, обрати галузь спеціалізації та правильно організувати роботу.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»