Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Романа Кушніра “Жінка і чоловік: як знайти порозуміння у особистих взаєминах? Частина 2: Конфлікт. Секс. Кар'єра. Діти. Гроші” (Львів)

Дата події: 03.10.2016 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Коло” запрошують на презентацію книжки Романа Кушніра “Жінка і чоловік: як знайти порозуміння у особистих взаєминах? Частина 2: Конфлікт. Секс. Кар'єра. Діти. Гроші”. Захід відбудеться 3 жовтня. Початок — о 18.30.

У цій книжці ви знайдете прямі відповіді на більшість питань, що вас турбують у взаєминах із коханою людиною, а також підґрунтя й інструментарій для вирішення всіх питань, які виникатимуть у майбутньому. Це книга-пазл: хто збере її до кінця, отримає комплексну картину про чоловіків і жінок, їх взаємодію і найглибші причини поведінки. Хто братиме розкидані пазли і складатиме їх докупи, врешті отримає розуміння того, як функціонують і чоловіки, і жінки.

Роман Кушнір – тренер з особистісного зростання, керівник і засновник Школи розвитку SPE, автор програм більш ніж 25-и унікальних курсів з загальною тривалістю проведених тренінгів понад 6000 год. автор 14 книг з різних тем особистісного зростання, головний редактор розвиткового журналу «Експеримент».

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»