Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки Романа Кушніра “Як навчити себе вчитися, або Шлях майстра життя” (Львів)

Дата події: 02.06.2017 18:30

Книгарня “Є” та Видавництво “Коло” запрошують на презентацію книжки Романа Кушніра “Як навчити себе вчитися, або Шлях майстра життя” за участю автора. Захід відбудеться 2 червня. Початок — о 18.30.

Книжка присвячена навчальним упередженням і пасткам, які має подолати людина, яка направду готова вчитися! Усі ми хочемо бути найкращими і досягати у житті більше, при цьому не розгубивши внутрішньої рівноваги, але, чесно кажучи, не завжди знаємо, як це зробити у конкретній життєвій ситуації. Також розуміємо, що завжди потрібно вчитися, але, відверто кажучи, не завжди вміємо це робити.

Більшість людей не вчаться, бо перебувають у заручниках Закону економії: якщо щось можна не робити, то цього і не зроблять. Втім, є й такі, що хочуть, можуть і мусять вчитися. Саме такі люди рано чи пізно, докладаючи зусиль, стають Майстрами Життя – місткими, порадними і присутніми особистостями, здатними справитися з будь-яким життєвим епізодом. А частина з них ще й готові вчити інших! Тож саме для тих, хто хоче зрозуміти, як почати вчитися в своєму житті й завдяки цьому управляти змінами, а також для тих, хто хоче вправно і ненав’язливо допомагати іншим, є цей путівник, освоївши який ви зрозумієте правила і закони навчання, оминете навчальні пастки і успішно пройдете свій Шлях майстра життя.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»