Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки «Про природу речей» (Львів)

Дата події: 18.10.2010 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Факт” запрошують Вас на презентацію книжки «Про природу речей» та зустріч із її автором західним майстром буддійської медитації Ламою Оле Нідалою. Зустріч відбудеться 18 жовтня.

Початок — о 18.00.

Сучасних видань на буддійську тематику, та ще й українською мовою – можна перелічити на пальцях. Тож для українського читача вихід цієї книжки – подія  визначна.
В доволі легкій для сприйняття та цікавій формі Лама Оле Нідал дає відповіді на питання: чим є буддизм? які методи дав людству Будда та який шлях веде до Просвітлення? За допомогою чого можна зламати жорсткі концепції та уявлення про себе та своє сприйняття навколишнього світу і прийти до усвідомлення ума як безкрайнього сяючого простору, повного радості? як сучасна людина може використовувати свої почуття для духовного збагачення?
Автор книги – данець Оле Нідал перший і найближчий західний учень Його Святості Кармапи XVI Рангджунга Рігпе Дордже, відомого як «король йогів Тибету».
Отримавши буддійську освіту в Гімалаях, з 1972 року Лама Оле Нідал на прохання Кармапи XVI вирушив вивчати Дхармі (Вчення Будди) на Захід та заснував у всьому світі більше ніж 640 центрів Діамантового шляху, в яких учні, колеги і він сам регулярно навчають теорії та практиці буддизму.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»