Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки “Польща та Україна в боротьбі за незалежність 1918—1920” (Київ)

Дата події: 27.09.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію книжки “Польща та Україна в боротьбі за незалежність 1918—1920”, яка відбудеться 27 вересня.

Початок — 18.00.

Пропонуємо Вашій увазі українську версію книги “Польща та Україна в боротьбі за незалежність 1918—1920”. Видання містить матеріали, присвячені буремному періодові в історії наших народів 1918—1920 рр. Читачі зможуть більше дізнатись про боротьбу України за незалежність 1917—1921 рр. та отримання Польщею незалежності у 1918 році, політичне та військове обгрунтування союзу Пілсудського — Петлюри у 1920 році, про спільну боротьбу з більшовицькою армією в Україні та на Замойщині, долі солдатів Української Народної Республіки після 1920 року, а також про історичні традиції обох армій. Ці та інші теми досліджували польські та українські історики: Чеслав Гжеляк, Ереміяш Сліпєц, Владислав Верстюк, Микола Кучерепа, Микола Литвин, Людвиг Коберський, Орест Красівський, Віктор Голубко, Богдан Гудь та ін.
Редактор цієї книжки, Тадеуш Кшонстек — пілот авіації, полковник у відставці, польський дослідник, що від початку 1990-их років тісно співпрацює з українськими істориками у цій темі. Книжка присвячена пам'яті солдатів польського війська, Першого маршалка Польщі Юзефа Пілсудського та солдатів армії Української Народної Республіки, Головного Отамана Симона Петлюри, а також світлій пам'яті Президента Польщі Леха Качинського.
У презентації візьмуть участь: Тадеуш Кшонстек (Варшавський університет), професор Владислав Верстюк (Інститут історії НАНУ) та професор Оля Гнатюк (НАУКМА, Варшавський університет).

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

  1. Настя

    А що таке «пілот авіації»? Чи буває пілот не-авіації?

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»