Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки подорожніх нарисів Богдана Ославського «Льонтом» (Івано-Франківськ)

Дата події: 15.09.2015 18:00

Книгарня «Є» та літературна агенція «Discursus» запрошують на презентацію книжки подорожніх нарисів Богдана Ославського «Льонтом». Зустріч відбудеться у вівторок, 15 вересня. Початок – о 18:00.

Богдан Ославський – письменник, поет, бард, журналіст із села Велика Кам’янка неподалік Коломиї. Жив у Калуші, Івано-Франківську, Ворзелі, Києві. Проїхав пів Центральної Азії, пройшов пів-Карпат. Врешті оселився в Івано-Франківську.

Вперше в українській літературі бачу письмо, таке близьке до стилістики Анджея Стасюка, і то до його найтонших, найсвітліших книжок. Мені подобається, що і на моїй землі є хтось, готовий із такою уважністю і вдячністю вирушати в чужі землі, особливо в краї, які не ваблять до себе туристів, бо в них, здавалося б, нічому вабити. Може здатися, що на всіх пройдених дорогах мало що діється, що в тих далеких землях час майже зупиняється, але автор книжки «Льонтом» має прегарний дар пізнавати і зберігати в пам’яті все побачене й пережите із тихою довірою, любов’ю і спокоєм. Богданове письмо дуже рівне і зріле, і це викликає захват, бо «Льонтом» є його дебютною книжкою. Найменше, що можу зробити, це подякувати за добрий досвід читання.

А ще – за Богданів незмарнований дар письма.

Богдана Матіяш

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 31, 3-й поверх.
Вхід вільний
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»