Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжки П’єра Адо «Покривало Ізіди. Нарис історії ідеї природи» за участі Надії Комарової (Запоріжжя)

Дата події: 07.09.2017 18:30

Книгарня «Є» і Запорізька філія КА «Новий Акрополь» запрошують на презентацію книжки П’єра Адо «Покривало Ізіди. Нарис історії ідеї природи», яка відбудеться 7 вересня о 18:30.

Цей твір торкається однієї з найактуальніших тем сьогодення – стосунків людини та природи. Сам автор визначив свою працю як своєрідний етап, до якого він прямував більшу частину життя. Недарма наукова спільнота сприйняла цей твір як філософський заповіт науковця.

«Книга є насамперед історичним твором, який стосується періоду від античності до початку ХХ ст. та який окреслює еволюцію ставлення людини до природи винятково у контексті метафори знімання покривала з природи». Книжка була визнана одним з найвизначніших творів західно-європейської і французької філософії ХХІ століття.

П’єр Адо (Pierre Hadot) (1922 – 2010) – французький філософ, філолог, знавець і перекладач творів античних авторів, професор Колеж де Франс.

«Новий Акрополь» — це міжнародна організація філософського, культурного і соціального спрямування. Була заснована 1957 року в Буенос-Айресі (Аргентина) істориком і філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою Ріцци (Jorge Angel Livraga, 1930–1991). Наразі існує у більш ніж п’ятдесяти країнах світу. В Україні має 10 філій: у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Запоріжжі

Презентацію проводить Надія Комарова – керівниця запорізької філії КА «Новий Акрополь»

Адреса книгарні «Є»:
 м. Запоріжжя
просп. Соборний, 137.
Тел.: (094) 885-39-03.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»